Click for more products.
No produts were found.

فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی

نوع:
دو سو چهار سو
تعداد:
ست 2 عددی
جنس سری:
کروم
قابلیت کوبش پذیری:
ندارد
قابلیت آهنربایی:
ندارد

Read moreShow less
Reference:
Out-of-Stock
Notify me when available
Description

فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی

صنعت برق به یکی از مهم ترین صنایع جامعه امروزی تبدیل شده است. انتقال آسان، تنوع راه های تولید آن، عدم مشکلات زیست محیطی از جمله مواردی است که این انرژی را نسبت به سایر انرژی ها در جایگاه اول قرار می دهد. ابزار های این حوزه بسیار متنوع می باشند. اما از ابتدایی ترین ابزار پرکاربرد در صنعت برق فازمتر ها می باشند. این ابزار مهم با وجود سادگی خود، شاید بیشترین کاربرد را برای یک برقکار داشته باشد.

ویژگی های فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی

فازمتر لنو مدل 5007 یک فاز متر ساده و مناسب برای کار شما می باشد. قسمت فلزی این فازمتر از جنس کروم می باشد که در برابر اکسید شدن مقاوم است. این محصول به صورت مجموعه دو عددی می باشد.فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی به صورت دو سو و چهار سو می باشد، یعنی شما می توانید با جابجا کردن تیغه فازمتر آن را دو سو یا چهار سو کنید.

دستگیره ی فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است که دوام و ماندگاری بالایی دارد. فازمتر لنو مدل 5007 بسته 2 عددی می توانید به جای پیچ گوشتی نیز استفاده کنید؛ اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است بدنه ی این فازمتر برای ضربه های سنگین ساخته نشده است پس نباید هرگز از آن در کارهای سنگین و ضربه زدن استفاده کنید.

انواع فازمتر

فازمتر ها انواع مختلفی دارند برای مثال بعضی آن ها دیجیتالی هستند که مقدار ولتاژ یا جریان را نشان می دهند ولی بعضی از آن ها ساده هستند که فقط برای تشخیص سیم فاز از نول به کار می روند. اما با این وجود به دلیل کاربرد وسیع آن ها، با پیشرفت ابزار ها، آن ها نیز دچار تغییراتی شده اند. به عنوان مثال، دیگر لامپ آن ها از انواع معمولی نیست، بلکه از لامپ های نئون با ولتاژ بالا در ساخت آن استفاده می شود. روشنایی آن ها در طول روز و در هوای روشن نیز قابل تشخیص است. علاوه بر تشخیص نور در هوای روشن، قابل تعویض هم می باشند.

Read moreShow less
Product Details

Data sheet

نوع
دو سو , چهار سو
جنس
دسته پلاستیکی
روکش و سری کروم
کاور
ندارد
تعداد
ست دو عددی
Reviews
No comments

Leave a review

  • امتیازدهی:
Describe this product using simple and short words.
Upload images:
Drop images here or click to upload.
Related products
No items
نوع
دو سو , چهار سو
جنس
دسته پلاستیکی<br /> روکش و سری کروم
کاور
ندارد
تعداد
ست دو عددی

واتس اپ

Menu

Share

Create a free account to save loved items.

Sign in