Click for more products.
No produts were found.

کمک بکس بلند نووا مدل NTS 7008 درایو 1/2 اینچ طول 25 سانتی متر

  • تولید شده به روش Drop Forged
  • ساخته شده از فولاد Chrome Vanadium
  • سطح با روکش پولیش و روکش آینه‌ای Mirror Coating
  • بدنه سخت کاری شده وحرارت داده شده
  • ساخت تایوان
Read moreShow less
IRR1,359,000
Reference:
5507460
Brand:
موجود در فروشگاه تحسین
Description

کمک بکس بلند نووا مدل NTS 7008 درایو 1/2 اینچ طول 25 سانتی متر

عمق و طول سری آچار بکس­ ها متفاوت است و بسته به نوع مصرف تفاوت دارند، این تفاوت که به دو دسته ­ی استاندارد و بلند تقسیم می­شود اغلب توسط سازندگان سری بکس بسته به اینکه با چه استانداردی یعنی استاندارد  DIN  یا ANSIساخته شده باشند و اینکه تلورانس مجاز تعیین شده توسط آنها برای هر طول سری بکس چقدر است نوع آن را تعیین می­کنند. این استانداردها اجازه قدری تغییر در تلورانس مجاز را می­دهند. معمولا دیده می­شود که دو کارخانه متفاوت یک سری بکس بلند با اندازه یکسان اما با عمقی متفاوت می­سازند، در حالی که هر دو استاندارد­های یکسانی را رعایت می­کنند، بنابراین بسته به نوع نیاز مشتری توسط شرکت­ها مانند شرکت نووامطابق با استانداردهای روز دنیا تهیه و عرضه می­شوند.

بررسی بکس بلند نووا مدل NTS 7008 درایو 1/2 اینچ طول 25 سانتی متر

کمک بکس بلند نووا مدل NTS 7008  طول 10 اینچ یکی از محصولات با کیفیت شرکت نووا می­ باشد، این شرکت توانسته از شروع فعالیت خود یعنی سال 1387 تا به امروز با بهره ­گیری از تجربه چندساله گروه مدیریتی، خود را در زمینه طراحی و گرداوری مجموعه ­هایی کامل از ابزارهای دستی بادی و برقی در انواع صنعتی و حرفه­ای در صنعت خود برسد و به یکی از شناخته شده­ ترین برندهای فعال در بازار ایران تبدیل شود و همچنین توانسته است در راستای تولید داخلی و کارافرینی گام بردارد. کمک بکس بلند نووا که از جنس کروم و وانادیوم ساخته شده است با سطح پولیش کاری شده و روکش آینه­ای MIRROR COATING تولید می ­شود و دارای وزن 390 کیلوگرم و طول 25 سانتی­ متر و درایو 1.2 اینچی است این محصول بدنه­ ی سخت کاری و حرارت داده شده به منظور قدرت بیشتر به روش نووا دارد و به شیوه drip forged تولید می­شود. این محصول استاندارد بوده و با گارانتی خدمت مشتریان عزیز عرضه می­ شود. این کمک بکس بلند مناسب کارهای سنگین و صنعتی برای مدت طولانی بسیار مناسب می ­باشد .

Read moreShow less
Product Details
5507460

Data sheet

جنس
ساخته شده از فولاد Chrome Vanadium
تعداد
1
Size
درایو 1/2 اینچ
طول
25 سانتی متر
Reviews
No comments

Leave a review

  • امتیازدهی:
Describe this product using simple and short words.
Upload images:
Drop images here or click to upload.
Related products
IRR998,000
 تولید شده به روش Drop Forged سطح پولیشکاری شده و روکش آینه‌ای Mirror Coating بدنه سخت کاری و حرارت داده شده طول 12.5 سانتی‌متر درایو: 1/2 اینچ
موجود در فروشگاه تحسین
جنس
ساخته شده از فولاد Chrome Vanadium
تعداد
1
Size
درایو 1/2 اینچ
طول
25 سانتی متر

واتس اپ

Menu

Share

Create a free account to save loved items.

Sign in