مشتریان درباره ما چه می گویند؟

کیت ابزار چیست؟

کیت ابزار چیست؟

این روزها نیاز به داشتن یک مجموعه از ابزار مهم و ضروری چه در خانه ، چه خودروی شخصی و چه محل کار کاملا ملموس و بر همه روشن است . چرا که در صورت رخ دادن هرگونه حادثه ی غیرمترقبه ، افراد باید بتوانند حداقل اقدامات اولیه ی ضروری را با داشتن دان ش کوچکی از ابزار آلات به راحتی قابل ، انجام دهند و چه بسا بسیاری از مشکلات و یا تعمیرات حل و انجام باشد.

کیت ابزار یا در اصطلاح عامیانه جعبه ابزار ، دقیقا مانند جعبه ی کمک های اولیه عمل میکند و به دلیل چیدمان منظم و استفاده ی سهل و اسان از آن ، هنگام استفاده میتوان در وقت و زمان صرفه جویی کرد و به جای اینکه مدت زیادی به دنبال یک ابزار کوچک بگردیم و پیدا کنیم ، میتوانیم با آرامش و حوصله کار خود را انجام دهیم . این کیت ها در ابعاد و اندازه و جنسهای مختلف برای مصارف گوناگون استفاده میشود ؛ به گونه ای که داشتن چند کیت ابزار مناسب برای اقلام مختلف بسیار مفید و کاربردی است . عددی مناسب برای منزل گرفته تا کیت های ابزار فلزی بزرگ قابل 15از یک کیت ابزار پارچه ای کوچک ) قطعه ی مختلف. 100 استفاده برای تعداد بسیار زیادی ( بالای توجه داشته باشید که از کیت ابزار میتوان برای جمع آوری انواع ابزار آلات ، مثل ابزار مهندسی ، تعمیراتی ، آشپزخانه و.... استفاده کرد .

از نظر بازه ی قیمتی ، با توجه به جنس و ابعاد از قیمت های کم و معمولی چند ده هزار تومانی تا رقم های چند صد هزار تومانی در بازار موجود و به فروش میرسد. برای تهیه ی این کیت های ابزار ، مطابق نیاز و خواسته ی خود میتوانید به صورت سنتی و از بازار آزاد اقدام به خریداری کنید و یا اینکه از سایت هایی که برای فروش اقلام به صورت اینترنتی فعالیت میکنند استفاده کنید . کما اینکه خرید اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کمک میکند تا مدل ها و انواع مختلف را مشاهده و بررسی کرده و با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایید . توجه داشته باشید که برخی از این کیت های ابزاری همراه با تجهیزاتشان عرضه و فروخته میشوند.

در ادامه ی این مطلب چند نمونه از کاربردی ترین و بهترین کیت ها را معرفی میکنیم . خواندن این مطالب به شما کمک میکند که خود را در یک فروشگاه اینترنتی تصور کرده و انواع کیت ها را مشاهده و با ویژگی و کاربرد هر یک از آنها و البته بازه ی قیمتی آشنا شوید .کیف ابزار ساده
برند : آفا مدل AFA Car جنس : برزنت ویژگی ها : ساده ترین وسیله ی نگهداری ابزار ، به صورت تک زیپ با فضای بسیار کوچک و قابل حمل معایب : فاقد هرگونه بخش بندی و قسمت بندی برای تفکیک ابزار ، ابعاد و اندازه ی بسیار کوچک که در آن تعداد محدودی از اقلام جا میگیرد. هزار تومان30 بازه ی قیمتی : حدودا ** به صورت خام و بدون ابزار عرضه میگردد.کیت ابزار پارچه ای قابل حمل

برند : پرشین

جنس : برزنت ضد آب

ویژگی ها : این کیت ابزاری برزنتی و ضد آب نمونه ی ساده و کوچکی است که میتوانید در آن انواع ابزار و . جیب داخلی است7 جیب خارجی و 6 وسایل خود را نگهداری کنید . دارای


اندازه ی کوچک و دسته های تعبیه شده باعث میشوند این کیت قابل حمل نقل و قابل شست و شو باشد . همچنین دارای بند دوشی میباشد که در مواقع لزوم میتوانید از ان استفاده کنید .

معایب : همانطور که در تصویر هم مشاهده میکنید ابعاد کوچکی دارد و جهت استفاده از ابزار کم مورد استفاده قرار میگیرد.

هزار تومان میباشد .50بازه ی قیمتی : با توجه به دوخت و اندازه شروع قیمت از

** به صورت خام و بدون ابزار عرضه میشود.کیف ابزار پارچه ایبرند : زارا

جنس : برزنت

ویژگی ها : این کیف نگهداری ابزار برزنتی و ضد آب دارای دو لایه برزنت محکم و با دوام و زیپ های محکم و مرغوب است . قابلیت شستشوی تمام بخش ها وجود دارد . جیب خارجی است که تفکیک ابزار و وسایل را برای شما ساده و 6 جیب داخلی و 8فضای آن متناسب و دارای میسر میکند.

همچنین دارای کفی لاستیکی است که از رطوبت و فرسایش جلوگیری و این محصول را تبدیل به کیفی با دوام کرده است .

معایب : برای ابزار آلات بسیار زیاد و بسیار سنگین مناسب نیست.

هزار تومان شروع میشوند ( با توجه 100 بازه ی قیمتی : کیف های ابزار در این سبک و اندازه از قیمت حدودا هزار تومان قابل تغییر است .) 190به برند و ابعاد این قیمت تا
کیف نگهداری ابزاربرند : لیکوتا مدل AHP-530K01

جنس : برزنت اعلا

عددی از برند معروف ومعتبر لیکوتا است که یکی از کامل ترین و بهترین 110 ویژگی ها : این یک ست مجموعه هایی است که در بازار ارائه و به فروش میرسد.


این مجموعه ی بسیار کامل ، با جیب ها و بخش بندی های متعددی که در آن تعبیه شده است میتواند تعداد قطعه را در خود جای دهد و علی رقم تعداد بالای ابزار اندازه ی یک کیف دستی کوچک و قابل حمل 110 است . استفاده از این مجموعه هرگونه نیاز شما به ابزار آلات را تامین کرده و کیفیت مرغوب اجناس آن تا سالها برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

معایب : قیمت بسیار بالا

میلیون تومانی عرضه میشود. 6 بازه ی قیمتی : این مجموعه ی ابزاری کامل با قیمت حدود


جعبه ابزار پلاستیکی مشبک


برند : مانو مدل ORG-5

جنس : پلاستیک

ویژگی ها : این جعبه ی پلاستیکی کوچک وسیله ی مناسبی برای نگهداری انواع ابزار و اقلام ریز مانند انواع میخ ، پیچ ، ساچمه ، بسط ، کش ها ، نوار تفلون و....... میباشد. بدنه ی پلاستیکی و نوع پوشش درب آن از نفوذ آب و رطوبت به داخل جلوگیری کرده و محکم و با دوام است . مربع داخلی ) تولید و عرضه میشود.36 قسمتی ( 36این مدل جعبه از همین اندازه تا ابعادمعایب : به دلیل بخش بندی های کوچک مربعی امکان قرار دادن ابزار های بزرگ وجود ندارد .

80 هزار تومن شروع شده و در ابعاد بزرگ به قیمت 25 بازه ی قیمتی : ابعاد کوچک مشاهده شده در تصویر از هزار تومان نیز میرسد.

** این جعبه ها در ابعاد بزرگ به صورت ایستاده و دارای بخش های کشویی نیز عرضه میشوند که تصویر ان در زیر قابل مشاهده است :جعبه ابزار پلاستیکی مشبکبرند : تایگ مدل N43

جنس : پلاستیک

ویژگی ها : این جعبه ابزار از یک محفظهی بزرگ داخلی برخوردار بوده و روی درب آن یک محفظهی ارگانایزر تعبیه شده است. این محفظه، دری پلاستیکی و شفاف دارد و میتوان داخل آن را مشاهده کرد. یکی از نکات جالب در مورد این بخش، قابلیت تغییر تعداد محفظههای ارگانایزر است. برای این کار صفحات کوچک


پلاستیکی وجود دارند که با قرار دادن آنها در قسمتهای مشخص شده میتوانید محفظههای مورد نظر خود را عدد برسانید. در 25 عدد بوده و حداکثر میتوانید تعداد آنها را به 4 ایجاد کنید. حداقل تعداد محفظهها قسمت کوچک وجود دارد که میتوانید قطعات کوچکی مانند واشر و مهره را 9 قسمت داخلی دسته جعبه نیز درون آن قرار دهید.

هزار تومان برای نمونه ی مشابه عرضه میشود. 170 بازه ی قیمتی : قیمت این محصول ازجعبه ابزار مکعبیبرند : صامو پرشین مدل G 200

جنس : پلاستیک

ویژگی ها : این جعبه ابزار بزرگ و کاربردی میتواند گزینه ی بسیار مناسبی برای جمع آوری یک مجموعه ی نسبتا کامل و کاربردی در انبار یا صندوق عقب خودرو باشد.


این جعبه دارای دو قفل فلزی ، دو محفظه ی درپوش روی جعبه ( در برخی مدل ها شفاف و در برخی دیگر از جنس پلاستیک بدنه ) که میتوان قطعات ریز و کوچک را در آن نگاه داشت و یک دستگیره ی نسبتا محکم ( نه خیلی ! ) میباشد. قسمت داخلی آن به وسیله ی یک قفسه ی بخش بندی شده به دو قسمت تقسیم میشود که برای قرار دادن انواع ابزار ( مثل آچار ها و پیچ گوشتی و فاز متر و.... ) مناسب و قابل استفاده است .

معایب : دستگیره ی نه چندان محکم این جعبه ابزار در صورت سنگین شدن مجموعه ممکم است در رفته و جعبه رها شود.

هزار تومان شروع شده 28 بازه ی قیمتی : با توجه به جنس و کیفیت ساخت و همچنین ابعاد و اندازه ی آن از و بالا میرود.این جعبه ابزار در نوع و دسته بندی جعبه های پلاستیکی یکی از کامل ترین ها و بزرگترین ها است که با داشتن طبقه بندی های متعدد و فضای بزرگتر امکان قرار دادن تعداد بیشتری قطعه را فراهم میکند.
جعبه ابزار چراغ دار
جنس : پلاستیک

ویژگی ها : این جعبه ابزار بسیار زیبا و جمع و جور ، یکی از پر طرفدار ترین گونه های جعبه ابزار است که علاوه بر ظاهر زیبا ، بدنه ی محکم و قفل با استحکامی دارد . 9 ، سری بکس 8 پیچ گوشتی ، 4بخش بندی های داخلی آن برای قرار گرفتن دستهی 1 سری پیچگوشتی، رابط تعبیه شده است . که در پایین تصویر داخلی ان را نیز مشاهده میکنید . 1 پیچگوشتی و


معایب : صرفا برای همین ابزار و در همین تعداد کاربرد دارد.

هزار تومان است. 80 بازه ی قیمتی : قیمت این محصول در حدود ** این مجموعه به صورت کامل و به همراه ابزار آن عرضه میشود.
کیت ابزار قابل حمل
جنس : پلاستیک

ویژگی ها : این مجموعه ی زیبا شامل ابزار : دمباریک چکش


سری بکس 4 کمکی بکس متر فلزی دستهی پیچگوشتی سری پیچگوشتی چهارسو 2 2 سری پیچگوشتی چهارسوی خاردار 2 سری پیچگوشتی دوسو سری پیچگوشتی ستارهای 3 آداپتور دستهی پیچگوشتی میباشد که همگی در یک مجموعه ی شکیل عرضه میشود. معایب : صرفا برای همین ابزار و در همین تعداد کاربرد دارد.

هزار تومان عرضه میشود. 140 بازه ی قیمتی : این مجموعه ی کامل با حدود قیمتی

** کلیه ی ابزار و قطعات به همراه کیت فروخته میشوند.


جعبه ابزار فلزیجنس : فلز

ویژگی ها : این جعبه ابزار فلزی با طبقه بندی ها و قفسه بندی هایی که مشاهده میکنید در ابعاد و اندازه های گوناگون در بازار عرضه شده است . و به دلیل بخش بندی های متعدد میتوانید تعداد زیادی از ابزار خود را در ان جای داده و مجموعه ی کاملی در اختیار داشته باشید.


کیلوگرمی دارند که با افزودن ابزار آلات 3 معایب : از انجایی که جنس آنها فلزی است وزن خالص حدودا سنگین تر نیز میشود. همچنین باید از رطوبت در امان بماند تا دچار زنگ زدگی نشود.

هزار تومان شروع شده و 70 بازه ی قیمتی : با توجه به ابعاد و اندازه و تعداد قفسه بندی ها قیمت آن از حدود بالا میرود.
امید است مطالب این بخش مفید بوده و به شما در اشنایی با انواع کیت ابزار و انتخاب بهترین مجموعه کمک کرده باشد .

نظرات بازدیدکنندگان